Stolarstvi Lhotsky - okna a dveře

Specializujeme se na výrobu oken s novou konstrukcí z lepených třívrstvých hranolů z materiálu smrk cink, smrk fix, borovice, dub, modřín sibiřský, meranti aj. Tyto materály zajišťují dokonalou materiálovou stálost.
Pro výrobu klasických oken používáme smrkové nebo dubové dřevo.

Povrchová úprava oken a dveří je prováděna ekologickými laky RENER (Valum Pro s.r.o., Frenštát pod Radhoštěm) s možností různého barevného provedení. Vyznačují se vysokou stálostí barev, odolností proti povětrnostním vlivům, snadnou údržbou a dlouhou životností.

Zasklení výrobků provádíme tepelně izolačním dvojsklem nebo trojsklem (výrobce Saint-Gobain Glass Solutions CZ, s.r.o., Brno) s koeficientem prostupnosti tepla od k=1,1 do k=2,9W. Náročnějším zákazníkům můžeme nabídnout sklo bezpečnostní, protihlukové, reflexní či ornamentální, sklo s příčkami různých tvarů a v nejrůznějších odstínech. Do speciálních interiérů zajišťujeme okna či vchodové dveře s klasickou vitráží z barevných skel.

Okna jsou vybavena celoobvodovým kováním MACO (Hasta, s.r.o., Žilina, Schachermayer, spol. s r.o., Praha), které umožňují různé varianty manipulace s okenními křídly.

Výrobky dodáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Certifikáty CE ke stažení zde...

Technické specifikace ke stažení zde...

© 2011 Copyright Stolařstí Lhotský s.r.o.
© Desing by Studio K2 Created by RIWEproduction